Tenisistka Marta Kostiuk przed Wimbledonem: muszę mówić o wojnie w Ukrainie
Ukraińska tenisistka Marta Kostiuk oświadczyła przed Wimbledonem, że publiczne zabieranie głosu w sprawie rosyjskiej inwazji na Ukrainę traktuje jako jeden ze swoich głównych celów. Stwierdziła wprost: „muszę o tym mówić". Kostiuk konsekwentnie nagłaśnia temat wojny przy każdej sportowej okazji.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!