Trener Ghany kpił z VAR po meczu z Anglią: „VAR poszedł na kawę"
Mecz Anglia–Ghana na mundialu wywołał ogromne kontrowersje związane z decyzjami systemu VAR. Selekcjoner Ghany Carlos Queiroz na konferencji prasowej ironicznie pytał: „Nadal mamy VAR? VAR chyba poszedł na kawę." Dwie konkretne sytuacje w meczu wzbudziły szczególne niezadowolenie sztabu Ghańczyków.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!