GPW z największymi spadkami w Europie — KGHM i Orlen traciły najmocniej
W środę warszawska giełda odnotowała najgłębsze spadki spośród wszystkich europejskich parkietów. Szczególnie mocno traciły akcje KGHM i Orlenu. Krajowe indeksy wypadły zdecydowanie poniżej poziomu swoich europejskich odpowiedników.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!