GAZ-SYSTEM ułożył 117 km gazociągów bez jednego wykopu w dekadę
GAZ-SYSTEM podsumował ostatnią dekadę inwestycji w bezwykopowe przekroczenia: ponad 100 dużych takich operacji i 117 km gazociągów ułożonych bez jednego wykopu. Firma zrealizowała pierwsze w Polsce i rekordowe w Europie przewierty. To przykład polskich kompetencji inżynieryjnych w budowie infrastruktury krytycznej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!