UODO wszczyna kontrolę Szpitala Południowego po ujawnieniu naruszeń RODO
Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych Mirosław Wróblewski poinformował, że UODO przeprowadzi kontrolę ochrony danych osobowych w Szpitalu Południowym w Warszawie. Powodem są ujawnione przez Kanał Zero przypadki naruszeń RODO w tej placówce. Kontrola ma wyjaśnić zakres i charakter nieprawidłowości.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!