14-letnia Natalia zamarzła 500 m od komisariatu. Trzej policjanci przed sądem
14-letnia Natalia, której poszukiwała policja, zamarzła na śmierć zaledwie pół kilometra od komisariatu. Dziewczynka dzwoniła do ojca, że źle się czuje i nie wie, gdzie jest — nie udało się jej odnaleźć na czas, a później zmarła w szpitalu. Trzej policjanci zostali oskarżeni za zaniedbania podczas akcji poszukiwawczej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!