Armia USA przywraca obowiązek szczepień na grypę po wybuchu epidemii w bazie
Wojsko USA – armia, marynarka i lotnictwo – przywróciło obowiązek szczepień przeciw grypie dla rekrutów po tym, jak wirus zaatakował bazę Air Force w Teksasie, zarażając co najmniej 222 osoby i hospitalizując cztery. Zaledwie dwa miesiące wcześniej sekretarz obrony Pete Hegseth zniósł wieloletni obowiązek szczepień, nazywając go „nieracjonalnym". Szybkie wycofanie się z tej decyzji nastąpiło po błyskawicznym rozprzestrzenieniu się wirusa w warunkach bazy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!