Ślepsk Malow Suwałki zagra w Pucharze Challenge 2026/2027
Ślepsk Malow Suwałki ogłosił udział w Pucharze Challenge w sezonie 2026/2027, co było niespodziewaną zmianą. Wcześniej sądzono, że skład polskich uczestników europejskich pucharów jest już kompletny po zakończeniu sezonu 2025/2026. Klub z Suwałk dołącza tym samym do grona polskich reprezentantów w europejskich rozgrywkach siatkarskich.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!