Ebola we Francji: zakażony lekarz wrócił z Konga
We Francji wykryto pierwszy przypadek eboli – zakażony jest lekarz, który wrócił z Demokratycznej Republiki Konga. Trafił do specjalistycznego szpitala bezpośrednio po przylocie. Jego stan jest stabilny. To pierwszy potwierdzony przypadek eboli w Europie związany z obecnym ogniskiem w DRK.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!