Były ordynator Szpitala Południowego oskarża: fałszowanie dokumentacji i zabiegi bez nadzoru
Dziennikarz TVN24 Sebastian Napieraj podsumował najnowsze zarzuty wobec warszawskiego Szpitala Południowego. Były ordynator Emil Jędrzejewski twierdzi, że w placówce dochodziło do nieprawidłowego wykonywania procedur medycznych, fałszowania dokumentacji oraz wykonywania zabiegów przez Dawida Kasprzyka bez właściwego nadzoru. Sprawa dotyczy jednego z największych szpitali w regionie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!