Francja przeżyła najgorętszy dzień w historii — szpitale na czerwonym alertcie
We wtorek Francja odnotowała najwyższą temperaturę w swojej historii w trakcie ekstremalnej fali upałów, która ogarnęła Europę. Paryskie szpitale już odczuwają napływ pacjentów z dolegliwościami związanymi z upałem. W środę temperatury mają pozostać bardzo wysokie, a służby medyczne działają w trybie czerwonego alertu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!