Domagalik: miałam trzech fajnych mężów, każdemu zawdzięczam coś ważnego
Pisarka i dziennikarka Małgorzata Domagalik w podcaście Magdy Mołek opowiedziała o swoich trzech małżeństwach. Podkreśliła, że rozwodziła się zawsze bez orzekania o winie i bez podziału majątku. Każdemu ze swoich mężów jest wdzięczna za coś ważnego w jej życiu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!