Prezes XTB: KNF nałożyła 20 mln zł kary i chce ograniczyć dostęp do CFD
Omar Arnaout, prezes XTB – największego domu maklerskiego w Polsce – skrytykował niestabilność polskich regulacji i nierówną konkurencję z zagranicznymi brokerami. KNF nałożyła na spółkę karę 20 mln zł i planuje ograniczyć dostęp do kontraktów CFD dla inwestorów zainteresowanych akcjami i funduszami ETF. Arnaout ujawnił też, że w 2025 roku to rynek niemiecki pochłonie największe wydatki promocyjne XTB, a broker chce pozyskać milion klientów w ciągu roku.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!