Polski przemysł energochłonny traci miliardy przez opóźnienia rządu we wdrożeniu unijnych rekompensat
Polski przemysł energochłonny alarmuje, że opóźnienia rządu we wdrożeniu unijnych przepisów pozbawiają go dostępu do miliardowych rekompensat za wysokie ceny energii — choć Komisja Europejska już dała zielone światło. Branża domaga się też obniżenia kosztów przesyłu energii. Opóźnienia pogłębiają lukę konkurencyjną polskich firm wobec europejskich rywali.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!