Zawodnik UFC nazwał Michelle Obamę „mężczyzną" i twierdzi, że to był komplement
Zawodnik UFC Josh Hokit bronił swoich słów w programie „The Ariel Helwani Show" po tym, jak publicznie nazwał Michelle Obamę mężczyzną. Hokit twierdzi, że miało to być wyrażenie uznania i dowód na wolność słowa w USA. Jego komentarz wywołał szeroką krytykę w mediach społecznościowych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!