Tusk na szczycie V4: Grupa Wyszehradzka może być jedną z największych potęg
Premier Donald Tusk podczas szczytu Grupy Wyszehradzkiej oświadczył, że V4 ma potencjał, by stać się jedną z największych potęg — pod warunkiem powrotu do współpracy opartej na zaufaniu, wzajemnej lojalności i wspólnych interesach, tak jak miało to miejsce wiele lat temu. Szczyt zgromadził przywódców Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Tusk zaapelował o odnowienie ducha współpracy w ramach tego regionalnego formatu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!