Tiger Woods pojawił się publicznie po raz pierwszy od aresztowania w marcu
Tiger Woods pojawił się publicznie po raz pierwszy od swojego aresztowania pod koniec marca. Golfista wziął udział w konferencji prasowej PGA Tour w TPC River Highlands w Connecticut, gdzie przedstawił nowego komisarza Briana Rolapapa. Wydarzenie miało miejsce we wtorek.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!