Tusk na szczycie V4: Razem możemy nadawać ton w Europie
Premier Donald Tusk wziął udział w szczycie Grupy Wyszehradzkiej na Węgrzech – pierwszym spotkaniu szefów rządów V4 na tym szczeblu od ponad dwóch lat. Tusk ocenił, że V4 może stać się jedną z największych potęg w UE, jeśli współpraca wróci na tory oparte na zaufaniu i lojalności. Szczyt był okazją do próby ożywienia grupy po długim okresie rozbieżności.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!