Centrum Badań nad Mniejszościami otwarto na Uniwersytecie w Białymstoku
Na Uniwersytecie w Białymstoku zainaugurowano Centrum Badań nad Mniejszościami. Wydarzenie miało miejsce 23 czerwca 2026 roku. Centrum ma zajmować się naukowymi badaniami dotyczącymi mniejszości — bliższe szczegóły dotyczące profilu działalności i finansowania nie zostały podane w źródle.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!