Trzaskowski odwołał polityków z rad nadzorczych warszawskich szpitali
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podjął decyzję o odwołaniu polityków z rad nadzorczych miejskich szpitali. Wśród odwołanych są m.in. burmistrzyni Białołęki, wiceburmistrz Woli, radny Śródmieścia, wicestarosta powiatu żuromińskiego oraz była sekretarz powiatu płockiego. Trzaskowski nie ogłosił oficjalnie nazwisk — ujawniło je znikanie profili ze stron internetowych szpitali.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!