Robert Chmiel zdobył pewną „trójkę", ale Wilki wciąż walczą o play-offy
W meczu Moonfin Magnusa z Cellfast Wilkami żużlowiec Robert Chmiel wygrał wszystkie starty, lecz tracił punkty w trakcie wyścigów. Po zmianie motocykla w ostatnim biegu wywalczył pewną „trójkę". Wilki liczą na uśmiech losu i awans do play-offów żużlowej rozgrywki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!