Kierowca autobusu w Warszawie: pasażerka robiła pedicure na siedzeniu
Kierowca miejskiego autobusu w Warszawie opisał w sieci sytuację, w której elegancka pasażerka w sandałkach zaczęła robić pedicure na siedzeniu w pojeździe. Wpis wywołał lawinę komentarzy w internecie. Kierowca zaapelował do pasażerów, że autobus to nie salon, choć cieszy go, że czują się w nim komfortowo.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!