Klimovicova przegrała 6:7, 5:7 z Lulu Sun w eliminacjach Wimbledonu
Linda Klimovicova jako pierwsza Polka zagrała w tegorocznych eliminacjach Wimbledonu po stronie kobiet. 22-latka stoczyła ponad dwugodzinny bój z rozstawioną z numerem 9 Lulu Sun, obroniła 3 meczbole, ale ostatecznie przegrała 6:7(3), 5:7. Główna drabinka Wimbledonu startuje 29 czerwca.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!