Zmarzlik wygrał GP we Wrocławiu. Były zawodnik typuje go na mistrza świata 2026
Bartosz Zmarzlik zwyciężył w turnieju Grand Prix żużlowego we Wrocławiu. Po zawodach były zawodnik gorzowskiej Stali Marek Towalski wyraził pełen optymizm co do szans Zmarzlika na tytuł mistrza świata w 2026 roku. Towalski stwierdził, że Zmarzlik udowodnił, że potrafi stanąć na wysokości zadania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!