Piotr Pytel wolny po 22 latach – obrońca: żadne pieniądze nie wrócą utraconych lat
Po 22 latach Piotr Pytel wychodzi na wolność, a jego głos – według obrońcy, adwokata Marka Tokarczyka – w końcu został usłyszany. Obrońca podkreśla, że nigdy nie było mowy o odszkodowaniu, bo największym marzeniem klienta była wolność. Tokarczyk zaznacza, że żadne pieniądze nie są w stanie wynagrodzić tylu utraconych lat.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!