Szpital Południowy zwrócił pieniądze lekarzowi-milionerowi? Prokuratura: Sytuacja niejasna
Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Piotr Antoni Skiba poinformował PAP, że dowody na zwrot pieniędzy przez Szpital Południowy lekarzowi Dawidowi Kacprzykowi pochodzą z 17 czerwca. Nie wyklucza, że po tej dacie lekarz ponownie przelał środki. Poseł PiS twierdził wcześniej, że pieniądze nie zostały w ogóle zwrócone.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!