Kenijski minister wstrzymuje budowę amerykańskiego obiektu kwarantanny ebola po wyroku sądowym
Kenijski minister zdrowia Aden Duale nakazał wstrzymanie prac przy amerykańskim obiekcie kwarantanny ebola, po tym jak sąd uznał go za winnego nierespektowania wcześniejszego nakazu sądowego. Obiekt miał służyć izolacji obywateli USA ewakuowanych z Demokratycznej Republiki Konga, gdzie trwa duże ognisko eboli. Plan wywołał protesty społeczne w Kenii, w tym śmiertelne starcia od czasu ogłoszenia inwestycji w maju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!