Magyar: Orbán zbliżył Węgry do Rosji — to zniszczyło relacje z Polską
Peter Magyar, premier Węgier, stwierdził, że główną przyczyną pogorszenia relacji polsko-węgierskich było zbliżenie rządu Viktora Orbana do Rosji. Polskie władze nie mogły zaakceptować prorosyjskiego kursu Budapesztu, co doprowadziło do wyraźnego ochłodzenia między oboma krajami. Magyar przyznał, że Polacy byli „załamani" postępowaniem poprzednich węgierskich rządów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!