Piotr Pytel wyszedł na wolność po 22 latach za morderstwo, którego nie popełnił
Piotr Pytel spędził ponad 22 lata w więzieniu, skazany na dożywocie za zabójstwo, którego nie popełnił. Po wyjściu na wolność powiedział dziennikarzom: „Cały czas jestem w szoku, przytłacza mnie ta rzeczywistość. 22 lata to przepaść do tego, co pamiętam z tego miasta." Jego sprawa to jeden z głośniejszych polskich przypadków niesłusznego skazania.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!