Dania dołącza do misji w cieśninie Ormuz i otwiera ambasadę w Teheranie
Duński rząd ogłosił we wtorek przystąpienie do międzynarodowej misji w cieśninie Ormuz, której celem jest zapewnienie swobodnego przepływu tankowców. Jednocześnie Dania zdecydowała o otwarciu swojej ambasady w Teheranie. To istotny krok dyplomatyczny wobec Iranu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!