Wyciek 1,3 TB danych u producenta Ozempiku i fałszywe maile od Allegro
Miniony tydzień przyniósł falę cyberoszustw w Polsce. Producent Ozempiku padł ofiarą wycieku 1,3 TB danych, a użytkownicy Allegro otrzymywali fałszywe maile podszywające się pod serwis. Odnotowano też podrobioną aplikację mBanku oraz ataki phishingowe wysyłane z uczelnianych skrzynek e-mail.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!