Argentyńczycy opanowali Dallas na czas mundialu 2026
Kibice reprezentacji Argentyny masowo zjechali do Dallas na mecze mundialu 2026, nadając miastu niemal Buenos Aires atmosferę. Ulice, bary i strefy kibica wypełniły się albicelestes, tworząc niezwykłe widowisko. Dallas stało się tymczasową stolicą argentyńskich fanów piłki nożnej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!