Messi zmarnował karnego w meczu z Austrią i przyznał: „Wykonałem go naprawdę źle"
Lionel Messi zmarnował rzut karny w pierwszych minutach meczu Argentyny z Austrią. Po spotkaniu Argentyńczyk nie ukrywał frustracji i przyznał wprost: „Wykonałem go naprawdę źle". Gwiazdor dodał, że był bardzo zły na siebie po tej sytuacji.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!