NSA: Posiadanie ponad 1% aptek w województwie może być powodem cofnięcia zezwolenia
Naczelny Sąd Administracyjny wydał precedensowy wyrok, zgodnie z którym posiadanie więcej niż 1% aptek w danym województwie może być podstawą nie tylko do odmowy wydania zezwolenia, ale też do cofnięcia już posiadanego. Dotychczas przepis interpretowano głównie jako przeszkodę przy ubieganiu się o nowe zezwolenie. Orzeczenie może mieć poważne konsekwencje dla dużych sieci aptecznych działających w Polsce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!