Partie zgadzają się co do profilaktyki zdrowotnej, ale różnią się co do roli państwa
Polskie partie polityczne są zgodne, że profilaktyka zdrowotna wymaga wzmocnienia, ale różnią się w kwestii, jak to osiągnąć. Spór dotyczy tego, czy państwo ma przede wszystkim edukować obywateli, organizować dostęp do badań, czy też motywować ich do korzystania z profilaktyki. Problem nie leży w braku badań diagnostycznych, lecz w niskiej zgłaszalności Polaków.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!