Piotr Pytel wyszedł na wolność — inny mężczyzna przyznał się do zbrodni
Piotr Pytel, skazany na dożywocie za zabójstwo, w poniedziałek opuścił zakład karny po wznowieniu wobec niego procedury ułaskawieniowej. 15 lat temu inny mężczyzna przyznał się do zbrodni, za którą Pytel odsiadywał wyrok. Maciej Zalewski, autor reportażu „Osadzony. Podwójna rzeczywistość", stwierdził w TVN24, że decyzja należy teraz do prezydenta.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!