Zuzanna Wielgos zdobyła dwa medale na ME w Klużu-Napoce
Zuzanna Wielgos w latach 2022–2026 wystartowała w pięciu turniejach młodzieżowych mistrzostw Europy, wracając z medalem niemal za każdym razem. W Klużu-Napoce stanęła na podium dwukrotnie. Jesienią 2026 roku zawodniczka będzie reprezentować Polskę w indywidualnych ME w Lublanie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!