Tesla Model 3 w trybie autopilota rozbiła się o dom w Teksasie — kobieta zginęła
Amerykański regulator bezpieczeństwa drogowego wszczął dochodzenie po tym, jak Tesla Model 3 jadąca w trybie samojezdnym rozbiła się o dom w Teksasie, zabijając kobietę. Jest to kolejny przypadek badany przez organ nadzoru w związku z systemem Autopilot firmy Tesla. Śledztwo ma ustalić, czy technologia samojezdna zawiodła w krytycznym momencie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!