Twórcy Warframe'a po zamknięciu Destiny 2: „To druzgocące, nie ma tu świętowania"
Sony wstrzymało wszelkie plany dalszego rozwoju Destiny 2, kończąc ponad dekadę rywalizacji tej gry z Warframe'em. Megan Everett, dyrektorka społeczności Digital Extremes (twórców Warframe), nazwała tę wiadomość „druzgocącą i wstrząsającą" i zapewniła, że nikt w jej zespole nie świętuje upadku konkurenta. Społeczności obu gier w dużej mierze złożyły broń i pożegnały Destiny 2 wspólnie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!