Po 50-tce: bezpłatne badania, inne zasady chorobowego i wsparcie na rynku pracy
Ukończenie 50 lat nie oznacza automatycznej wypłaty dodatku ani nowej emerytury, ale otwiera dostęp do szeregu przywilejów. Osoby 50+ mogą korzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz zmienionych zasad wypłaty zasiłku chorobowego. Przysługuje im również dodatkowe wsparcie na rynku pracy przewidziane w polskich przepisach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!