Piotr Pytel wyszedł na wolność po 20 latach. Minister wstrzymał karę dożywocia
Minister sprawiedliwości Waldemar Żurek podjął decyzję o tymczasowej przerwie w wykonywaniu kary dożywotniego pozbawienia wolności wobec Piotra Pytla. Mężczyzna opuścił zakład karny po ponad 20 latach. Decyzja jest związana z toczącym się postępowaniem ułaskawieniowym i ma charakter tymczasowy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!