Świątek w niecodzienny sposób przed meczem w Bad Homburg
Iga Świątek opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia w mniej sportowej, bardziej casualowej odsłonie tuż przed swoim pierwszym meczem w turnieju w Bad Homburg. Post szybko zdobył dużą popularność wśród fanów. To rzadki widok tenisistki poza kortem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!