Górnik zginął przygnieciony kamieniem w kopalni Murcki-Staszic w Katowicach
W poniedziałek wieczorem 45-letni górnik zginął w kopalni Murcki-Staszic należącej do Polskiej Grupy Górniczej w Katowicach. Pracownika przygniotła bryła kamienia. Służby ratunkowe nie były w stanie uratować mężczyzny.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!