Czarny dym nad koksownią w Zdzieszowicach – przyczyną awaria zasilania, nie pożar
W poniedziałkowe popołudnie nad koksownią ArcelorMittal Poland w Zdzieszowicach (woj. opolskie) pojawiły się kłęby czarnego dymu, niepokoją mieszkańców okolicy. Zakład potwierdził, że przyczyną nie był pożar, lecz awaria systemu zasilania. Sytuacja została opanowana.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!