Hillary Clinton: Kolegium Elektorów to "ohyda" — żałuje wyniku 2016 roku
Hillary Clinton w nowym serialu dokumentalnym na Netfliksie nazwała Kolegium Elektorów "ohydą" i wyraziła żal z powodu przegranej z Donaldem Trumpem w 2016 roku. Znacząca mniejszość stanów USA popiera zastąpienie Kolegium Elektorów systemem głosowania powszechnego. Clinton wygrała głosowanie powszechne w 2016 roku, lecz przegrała w Kolegium Elektorów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!