Venus Williams przegrała w Bad Homburg 6:2, 4:6, 6:7 — była dwie piłki od wygranej
Venus Williams odpadła w I rundzie turnieju WTA 500 w Bad Homburg, przegrywając z Rumunką Iriną-Camelią Begu 6:2, 4:6, 6:7(6). Amerykanka, która 17 czerwca kończy 46 lat, miała dwie piłki meczowe w trzecim secie, ale nie wykorzystała żadnej z nich. Begu wygrała tie-breaka 8:6 i awansowała do kolejnej rundy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!