Rooney żałuje swojej kariery trenerskiej i nie planuje powrotu na ławkę
Wayne Rooney, były napastnik Manchesteru United i reprezentacji Anglii, przyznał, że żałuje decyzji podjętych w trakcie swojej kariery trenerskiej. Legendarny piłkarz stwierdził, że nie widzi siebie w roli menedżera w przyszłości. Rooney nie sprecyzował, które konkretne decyzje uważa za błędne.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!