Były minister finansów zbadał finanse kurii krakowskiej — po raz pierwszy ekonomem świecki
Nowy arcybiskup Krakowa Grzegorz Ryś zlecił analizę finansowo-organizacyjną kurii. Pro bono przeprowadził ją były minister finansów dr Jarosław Bauc. Wynikiem raportu było powołanie nowego ekonoma archidiecezji — po raz pierwszy w historii objęła to stanowisko osoba świecka.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!