Były minister transportu Hiszpanii Ábalos skazany na 24 lata za korupcję ws. maseczek
Hiszpański Sąd Najwyższy skazał byłego ministra transportu José Luisa Ábalosa na 24 lata więzienia za przyjmowanie łapówek przy kontraktach na sprzęt sanitarny, w tym maseczki, w czasie pandemii COVID-19. Jego współpracownik Koldo García dostał 19 lat. Ábalos był prawą ręką premiera Pedro Sáncheza, a sprawa to kolejny skandal uderzający w jego rząd.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!