Iran remisuje z Belgią na mundialu i zostawia w szatni antyamerykańską wiadomość
Reprezentacja Iranu nie przegrała jeszcze żadnego meczu na tegorocznym mundialu – po remisie z Nową Zelandią podzieliła się punktami również z Belgią. Po meczu uwagę przyciągnęła wiadomość zostawiona przez piłkarzy w szatni, skierowana do Amerykanów. Jej treść jest znana i prawdopodobnie dotrze do Donalda Trumpa.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!